Краса 

Пілінг обличчя

Пілінг вмить поліпшить колір вашого обличчя. Застосовувати засоби для пілінгу треба не частіше, ніж 1-2 рази в тиждень.

Частіше очищення шкіри таким кардинальним способом може погано позначитися на шкірі – вона позбудеться свого природного захисту. Тільки сильно зашкарублі місця – підошви, лікті, коліна – можна піддавати чищенню частіше.

При сухій або нормальній шкірі користуйтеся скрабом один раз на тиждень. Жирну або змішану шкіру можна піддавати цій процедурі трохи частіше. Як правило, рекомендується утримуватися від цього засобу при чутливій шкірі або при щедрому вугровому висипі. Проте, раз на тиждень, ви зможете обережно обробляти скрабом схильну до вугрів шкіру, щоб очистити пори і запобігти висипанням.

Креми для пілінгу потрібно втираюти у вологу шкіру. Коли прийняли теплий душ, круговими м’якими рухами потрібно нанести крем, після чого потрібно змити теплою водою.

Домашні пілінг-маски можна приготувати в домашніх умовах з тих продуктів що є в господарстві. Подібно милу, найдрібніші частинки, додані в маску, – наприклад, морський або річковий пісок, сіль, подрібнена яєчна шкаралупа, мигдалеві висівки діють як найтонший наждачний папір і механічно видаляють рогові лусочки. Приводимо декілька ефективних і доступних масок для відлущування шкіри.

Медовий пілінг
Розплавте 2 столових ложки бджолиного меду на паровій бані (намагаючись не доводити до високої температури мед), зніміть з вогню і, трохи остудивши, додайте до меду сік 1/2 лимони і 1 столову ложку пшеничних висівок. Теплу суміш на півгодини нанести на обличчя а потім її необхідно ретельно змити великою кількістю теплої води. Маска ідеальна для нечистої шорсткої шкіри, живить, освіжає і освітлює її, а завдяки висівкам виконує регенеративну дію.

Сирний пілінг
Візьміть 1 чайну ложку перемеленого в кавомолці рису, ретельно перемішайте його з 2 стоповими ложками сиру і 0,5 чайної ложки маслинової олії. Отриману масу, трохи підігрійте і нанесіть на обличчя приблизно на 15 хвилин.

Яєчний пілінг
1/2 чайних ложки розмолотої в кавомолці яєчної шкаралупи змішати з яєчним жовтком та чайною ложкою сметани. Бажано в теплій воді нанести на обличчя, завчасно підготовлене для маски. Через 20 хвилин маску змити і нанести поживний крем.

Морквяно-вівсяний пілінг
Велику соковиту морквину натріть на терці, потім додайте 1/2 чайних ложки вівсяних пластівців “Геркулес” розмелених в кавомолці. Готову суміш нанести на обличчя, і через 20-25 хвилин змити все водою кімнатної температури.

Ідеальна в якості натурального пілінга кавова гуща. Наносити її потрібно рівномірно на заздалегідь очищену і трішки зволожену шкіру. Дати підсохнути. Знімати круговими масажуючими рухами по масажних лініях. Споліскувати обличчя спочатку теплою потім прохолодною водою.

Існує ще маска-скраб для глибокого очищення шкіри: потрібно намилити обличчя, шию і ділянку грудей тонким шаром дитячого мила. Потім взяти цукровий пісок і акуратно нанести обертальними рухами. Зачекати 15 хвилин і змити. Підходить виключно для жирної шкіри.

Для пілінгу розповсюджена бодяга – прісновода губка. Для цього її висушують і перетворюють на порошок. Застосована в медичних цілях бодяга має гарну розсмоктуючу дію.

Хочемо звернути увагу, що масками з бодяги користуються по-різному, залежно від призначення. При очищенні жирної шкіри розводять гарячою водою і в шкіру не втирають, а для відлущування розводять розчином перекису водню і втирають в шкіру.

Читайте схожі статті:

Leave a Comment